Zwroty i reklamacje

ZWROT (ODSTĄPIENIE OD UMOWY)

Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaż zakupionych produktów w ciągu 14 dni otrzymania, na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 nr 827) W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaż otrzymany produkt należy odesłać na adres:

Glamour Patrycja Powązka Bukowiec ul. Główna 8 58-309 Wałbrzych wraz z wypełnionym formularzem zwrotu.

REKLAMACJE

Jeżeli otrzymałaś/eś towar zgodny z zamówieniem, jednak rozmiar nie pasuje zastosowanie ma procedura zwrotu.

W przypadku reklamacji otrzymanego towaru: otrzymany produkt należy odesłać na adres: Glamour Patrycja Powązka Bukowiec ul. Główna 8 58-309 Wałbrzych wraz z wypełnionym formularzem. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub paczkomatami.

Każdy zwracany produkt powinien być czysty, odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny – pełnowartościowy, a jeśli nie będzie to niemożliwe Glamour zwróci wszelkie poniesione przez klienta koszty transakcji. Zwroty koszty transakcji realizowane są przelewem bankowym.

Glamour ustosunkuje się do każdego żądania niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 25.04.1964r. Kodeks cywilny.

Realizacja zamówienia

  1. Dostawa towaru odbywa się pod adres wskazany przez klienta w trakcie składania zamówienia.
  2. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, firmy kurierskiej In Post lub Pocztą Polską.
  3. Termin realizacji dostawy na terenie Polski wynosi do 7 dni roboczych licząc od dnia zaksięgowania pieniędzy na koncie z zastrzeżeniem sytuacji w której Klient uiszcza cenę przy pobraniu.
  4. Termin dostawy określony w powyższym punkcie może zostać niezachowany w przypadku wystąpienia po nadaniu przesyłki do przewozu okoliczności wywołanych winą przewoźnika, winą klienta albo o charakterze siły wyższej.
  1. W przypadku nieobecności klienta lub osoby upoważnionej do odbioru towaru w miejscu wydania przesyłki, w czasie pierwszej podjętej przez przewoźnika próby doręczenia towaru, termin dostarczenia towaru uważa się za chowany, w przypadku awizowania przez przewoźnika przesyłki.
  2. W przypadku stwierdzenia przez Kupującego uszkodzenia przesyłki, zaleca się sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera oraz niezwłocznie poinformowanie o tym Glamour.
  3. Wymiana zakupionego towaru jest możliwa wyłącznie poprzez skorzystanie z procedury odstąpienia od umowy i złożenia oraz opłacenia nowego, niezależnego zamówienia.
X